V Karviné někdo umí parkovat!

V Karviné někdo umí parkovat

Slyšel jsem, že v Karviné neumíme řídit. Nechápal a zastával jsem se města, kde mám své trvalé bydliště. Ale když jsem zjistil, co se u nás stalo 23.Května…

Na internetu jsem už viděl dost srandovních obrazků zaparkovaných aut. Auto, které zaparkovala napůl visící z útesu či vozidlo zaparkované na jiném automobilu. Ale je obrovský rozdíl v tom, když vám někdo ukazuje, že tohle se prý stalo někde v americe a v tom, když se to stane právě ve vašem městě.

Takže co se to vlastně u nás v Karviné stalo? 61 letá řidička se snažila se svojí Toyotou (neplacená reklama) zaparkovat. Když couvala, zajela na obrubník a tehdy to začalo být zlé. Lekla se a přidala plyn. Poškodila dopravní značku, telekomunikační rozvaděč a zaparkovala na plotě. Ano, čtete dobře, na plotě!

Auto našli překvapení policisté, kteří ale v dechu 61 leté nezraněné paní nenašly žádnou stopu alkoholu. Škody jsou odhadovány v řádech desetitíců korun.

prozdravi.cz

Autor: admin